Hotel Boss, Łódź
Tło bannera

Dla biznesu

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Dla biznesu Świetna lokalizacja

Komfortowe noclegi dla biznesu

W podróży biznesowej liczy się czas. Świetna lokalizacja naszego Hotelu to duże ułatwienie dla Gości biznesowych którzy chcą zrealizować swoje plany zawodowe, a jednocześnie poczuć niepowtarzalny klimat Łodzi bez zbędnej straty cennego czasu.

Nasze pokoje są dostosowane do potrzeb Gości będących w podróży służbowej. W każdym z nich znajdą Państwo wygodne biurko będące idealnym miejscem do pracy. W hotelowym lobby oraz sali zielonej mogą Państwo zorganizować mniej formalne spotkania z partnerami biznesowymi. Dysponujemy również profesjonalnie wyposażoną salą konferencyjną w której można zorganizować: zebrania, szkolenia czy spotkania wymagające bardziej formalnej oprawy. Na terenie całego hotelu udostępniamy darmowe WiFi.

Promocja dla biznesu

Dla stałych partnerów biznesowych Hotelu Boss przygotowaliśmy specjalną ofertę promocyjną, w ramach której mogą Państwo otrzymać atrakcyjne rabaty na noclegi (wysokość zniżki jest uzależniona od liczby Gości zameldowanych w Hotelu oraz od długości współpracy).

Kontakt w sprawie oferty dla biznesu:
Kierownik do spraw sprzedaży: +48 609 499 391

Oferty specjalne Zaplanuj swój wyjazd

ul. Tatrzańska 11
93-115 Łódź, PL

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij